SUS6243R3BP-G
CoselCosel
SUS6243R3BP-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUS6243R3BP-G
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SUS6243R3BP-G.pdf2.SUS6243R3BP-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SUS6243R3BP-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUS6243R3BP-G fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3953 pcs Datuen fitxa 1.SUS6243R3BP-G.pdf2.SUS6243R3BP-G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Series SUS Energia (Watts) 4.5W
Pakete / kasua 6-SMD Module, Gull Wing Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.35A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SUS6243R3B
SUS6243R3B
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V