SUS3123R3BP
CoselCosel
SUS3123R3BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUS3123R3BP
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SUS3123R3BP.pdf2.SUS3123R3BP.pdf
  • Mezua
SUS3123R3BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUS3123R3BP fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5443 pcs Datuen fitxa 1.SUS3123R3BP.pdf2.SUS3123R3BP.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.94" L x 0.59" W x 0.26" H (24.0mm x 15.1mm x 6.5mm)
Series SUS Energia (Watts) 2W
Pakete / kasua 6-SMD Module, Gull Wing Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 76% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 600mA eskaerak ITE (Commercial)