SUS1R50505BP
CoselCosel
SUS1R50505BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUS1R50505BP
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V
Fitxak: 1.SUS1R50505BP.pdf2.SUS1R50505BP.pdf
  • Mezua
SUS1R50505BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUS1R50505BP fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6213 pcs Datuen fitxa 1.SUS1R50505BP.pdf2.SUS1R50505BP.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 9V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Series SUS Energia (Watts) 1.5W
Pakete / kasua 5-SMD Module, Gull Wing Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP
Eraginkortasuna 74% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 4.5V - 9V Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SUS1R50512C
SUS1R50512C
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V
Stockean: 7622 pcs
Deskarga: SUS1R50512C.pdf
RFQ
SUS1R50505B
SUS1R50505B
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V