SUCS1R54815C
CoselCosel
SUCS1R54815C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUCS1R54815C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SUCS1R54815Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUCS1R54815C fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5887 pcs Datuen fitxa 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
Series SUCS Energia (Watts) 1.5W
Pakete / kasua 5-DIP Module Beste izenak 1776-3528
SUCS1R54815C-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SUCS1R5483R3C-C
SUCS1R5483R3C-C
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V
Stockean: 4683 pcs
Deskarga: SUCS1R5483R3C-C.pdf
RFQ
SUCS1R54815C-C
SUCS1R54815C-C
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V