SUCS1R5243R3C
CoselCosel
SUCS1R5243R3C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUCS1R5243R3C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SUCS1R5243R3C.pdf2.SUCS1R5243R3C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SUCS1R5243R3Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUCS1R5243R3C fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6597 pcs Datuen fitxa 1.SUCS1R5243R3C.pdf2.SUCS1R5243R3C.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm) Series SUCS
Packaging - Pakete / kasua 5-DIP Module
Beste izenak 1776-1599 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 400mA eskaerak ITE (Commercial)