SUCS10483R3BP
CoselCosel
SUCS10483R3BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUCS10483R3BP
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SUCS10483R3BP.pdf2.SUCS10483R3BP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SUCS10483R3BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUCS10483R3BP fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2512 pcs Datuen fitxa 1.SUCS10483R3BP.pdf2.SUCS10483R3BP.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm)
Series SUCS Energia (Watts) 8.6W
Pakete / kasua 6-SMD Module, Gull Wing Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.6A eskaerak ITE (Commercial)