SNDBS700B24
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SNDBS700B24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 24V 696W
Fitxak: 1.SNDBS700B24.pdf2.SNDBS700B24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 260 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
SNDBS700B24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SNDBS700B24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC/DC CONVERTER 24V 696W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260 pcs Datuen fitxa 1.SNDBS700B24.pdf2.SNDBS700B24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Sarrera (min) 200V Tentsioa - Input (Max) 400V
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.75" L x 3.51" W x 1.75" H (222.3mm x 89.2mm x 44.5mm)
Series SNDBS Energia (Watts) 696W
Beste izenak 1776-2645
SNDBS700B24-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 95°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Eraginkortasuna 90% Uneko - Irteera (Max) 29A