SFS30483R3A
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFS30483R3A
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SFS30483R3A.pdf2.SFS30483R3A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SFS30483R3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFS30483R3A fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1613 pcs Datuen fitxa 1.SFS30483R3A.pdf2.SFS30483R3A.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm)
Series SFS Energia (Watts) 30W
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 9A eskaerak ITE (Commercial)