SFS15242R5C
CoselCosel
SFS15242R5C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFS15242R5C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V
Fitxak: 1.SFS15242R5C.pdf2.SFS15242R5C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SFS15242R5Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFS15242R5C fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2258 pcs Datuen fitxa 1.SFS15242R5C.pdf2.SFS15242R5C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 2.5V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Series SFS Energia (Watts) 11W
Pakete / kasua 17-DIP Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 4.5A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A