SFCS15483R3C
CoselCosel
SFCS15483R3C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFCS15483R3C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SFCS15483R3C.pdf2.SFCS15483R3C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
SFCS15483R3Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFCS15483R3C fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1891 pcs Datuen fitxa 1.SFCS15483R3C.pdf2.SFCS15483R3C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.54" L x 1.16" W x 0.27" H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm)
Series * Energia (Watts) 15W
Pakete / kasua 14-DIP Module Beste izenak 1776-3472
SFCS15483R3C-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.5A eskaerak ITE (Commercial)