SCDA10000T-48-Y1
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCDA10000T-48-Y1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 10KW
Fitxak: SCDA10000T-48-Y1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 16 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCDA10000T-48-Y1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCDA10000T-48-Y1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 10KW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16 pcs Datuen fitxa SCDA10000T-48-Y1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 160 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 20.08" L x 12.22" W x 5.91" H (510.0mm x 310.4mm x 150.1mm)
Series SC Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 208A 160 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 208A Homologazioak CE, cURus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCDA10000T-48
SCDA10000T-48
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 10KW
Stockean: 14 pcs
Deskarga: SCDA10000T-48.pdf
RFQ
SCD7824BTG
SCD7824BTG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC VOLT REG 1A 24V TO220
Stockean: 475984 pcs
Deskarga: SCD7824BTG.pdf
RFQ
SCDA1F
SCDA1F
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: ASSY DBLER RECT 100V 1.5A FAST
Stockean: 1598 pcs
Deskarga: SCDA1F.pdf
SCDA10FF
SCDA10FF
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: ASSY DBLER RECT 100V 2.25A SFST
Deskarga: SCDA10FF.pdf
SCDA4F
SCDA4F
deskribapena: ASSY DBLER RECT 400V 1.5A FAST
Deskarga: SCDA4F.pdf
SCDA10000T-48-R
SCDA10000T-48-R
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 15 pcs
Deskarga: SCDA10000T-48-R.pdf
SCDA6
SCDA6
deskribapena: ASSY DBLER 600V 2.5A STD REC
Deskarga: SCDA6.pdf
SCDA05FF
SCDA05FF
deskribapena: ASSY DOUBLER RECT 9A 50V SFST
Deskarga: SCDA05FF.pdf
SCDA4
SCDA4
deskribapena: ASSY DBLER 400V 2.25A STD REC
Deskarga: SCDA4.pdf
SCDA05F
SCDA05F
deskribapena: ASSY DOUBLER 50V 1.5A FAST
Deskarga: SCDA05F.pdf
SCDAR4
SCDAR4