PMA60F-3R3-T1
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA60F-3R3-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 894 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
  • Mezua
PMA60F-3R3-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA60F-3R3-T1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 894 pcs Datuen fitxa 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PM Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 78% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 12A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12A Homologazioak CE, cURus, TUV