PMA60F-12-N
CoselCosel
PMA60F-12-N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA60F-12-N
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.PMA60F-12-N.pdf2.PMA60F-12-N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 906 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PMA60F-12-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA60F-12-N fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 906 pcs Datuen fitxa 1.PMA60F-12-N.pdf2.PMA60F-12-N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PM Beste izenak 1776-2585
PMA60F-12-N-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A