PMA30F-3R3-T1
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA30F-3R3-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.PMA30F-3R3-T1.pdf2.PMA30F-3R3-T1.pdf
  • Mezua
PMA30F-3R3-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA30F-3R3-T1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1084 pcs Datuen fitxa 1.PMA30F-3R3-T1.pdf2.PMA30F-3R3-T1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PM Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 69% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6A Homologazioak CE, cURus, TUV