PMA30F-24-T1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA30F-24-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.PMA30F-24-T1.pdf2.PMA30F-24-T1.pdf
  • Mezua
PMA30F-24-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA30F-24-T1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1035 pcs Datuen fitxa 1.PMA30F-24-T1.pdf2.PMA30F-24-T1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PM Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
PMA30F-3R3-J1N
PMA30F-3R3-J1N
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V
Stockean: 1218 pcs
Deskarga: PMA30F-3R3-J1N.pdf
RFQ
PMA30F-24
PMA30F-24
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V