PMA30F-15-T1
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA30F-15-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.PMA30F-15-T1.pdf2.PMA30F-15-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PMA30F-15-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA30F-15-T1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1353 pcs Datuen fitxa 1.PMA30F-15-T1.pdf2.PMA30F-15-T1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PM Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PMA30F-15-J1N
PMA30F-15-J1N
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V
Stockean: 1360 pcs
Deskarga: PMA30F-15-J1N.pdf
RFQ
PMA30F-15-T
PMA30F-15-T
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1066 pcs
Deskarga: PMA30F-15-T.pdf
RFQ
PMA30F-15-TN
PMA30F-15-TN
Deskarga: PMA30F-15-TN.pdf
PMA30F-15
PMA30F-15
Deskarga: PMA30F-15.pdf
PMA30F-15-T1N
PMA30F-15-T1N