PMA100F-48-T1
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA100F-48-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.PMA100F-48-T1.pdf2.PMA100F-48-T1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 663 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PMA100F-48-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA100F-48-T1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 663 pcs Datuen fitxa 1.PMA100F-48-T1.pdf2.PMA100F-48-T1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Series PM Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.1A Homologazioak CE, cURus, TUV