PMA100F-12-N
CoselCosel
PMA100F-12-N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMA100F-12-N
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.PMA100F-12-N.pdf2.PMA100F-12-N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 637 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PMA100F-12-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMA100F-12-N fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 637 pcs Datuen fitxa 1.PMA100F-12-N.pdf2.PMA100F-12-N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Series PM Beste izenak 1776-3450
PMA100F-12-N-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8.5A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PMA-7
PMA-7
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PANEL ADAPTER
Stockean: 338 pcs
Deskarga: PMA-7.pdf
RFQ
PMA100F-12-RN
PMA100F-12-RN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 691 pcs
Deskarga: PMA100F-12-RN.pdf
RFQ
PMA100F-12-TN
PMA100F-12-TN
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 583 pcs
Deskarga: PMA100F-12-TN.pdf
PMA100F-12
PMA100F-12
Stockean: 749 pcs
Deskarga: PMA100F-12.pdf
PMA100F-12-J1N
PMA100F-12-J1N
Stockean: 684 pcs
Deskarga: PMA100F-12-J1N.pdf
PMA100F-12-T1N
PMA100F-12-T1N
Stockean: 542 pcs
Deskarga: PMA100F-12-T1N.pdf
PMA-8
PMA-8
deskribapena: PANEL ADAPTER
Stockean: 365 pcs
Deskarga: PMA-8.pdf
PMA100F-12-R
PMA100F-12-R