PLA300F-15-C
CoselCosel
PLA300F-15-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA300F-15-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: PLA300F-15-C.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 766 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PLA300F-15-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA300F-15-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 766 pcs Datuen fitxa PLA300F-15-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Series PL Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Homologazioak CE, cURus, TUV