PJA600F-5-V
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA600F-5-V
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 600W
Fitxak: PJA600F-5-V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 558 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PJA600F-5-Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA600F-5-V fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 558 pcs Datuen fitxa PJA600F-5-V.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Series PJA Energia (Watts) 500W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 100A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 100A Homologazioak CE, cURus