PJA300F-24
CoselCosel
PJA300F-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA300F-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 300W
Fitxak: PJA300F-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 857 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Mezua
PJA300F-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA300F-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 857 pcs Datuen fitxa PJA300F-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Series PJA Energia (Watts) 300W
Beste izenak 1776-2019 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Homologazioak CE, cURus
Produktu erlazionatuak
PJA300F-24-F4
PJA300F-24-F4
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 300W