PJA300F-15
CoselCosel
PJA300F-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA300F-15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 300W
Fitxak: PJA300F-15.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 884 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
  • Mezua
PJA300F-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA300F-15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 884 pcs Datuen fitxa PJA300F-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Series PJA Energia (Watts) 300W
Beste izenak 1776-2018 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Homologazioak CE, cURus
Produktu erlazionatuak
PJA300F-12-V
PJA300F-12-V
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Stockean: 872 pcs
Deskarga: PJA300F-12-V.pdf
RFQ
PJA300F-15-G
PJA300F-15-G
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 300W
Stockean: 710 pcs
Deskarga: PJA300F-15-G.pdf
RFQ
PJA300F-15-M
PJA300F-15-M
Stockean: 689 pcs
Deskarga: PJA300F-15-M.pdf
PJA300F-15-V
PJA300F-15-V
Stockean: 666 pcs
Deskarga: PJA300F-15-V.pdf
PJA300F-12-G
PJA300F-12-G
Stockean: 750 pcs
Deskarga: PJA300F-12-G.pdf
PJA300F-12-R
PJA300F-12-R
Stockean: 807 pcs
Deskarga: PJA300F-12-R.pdf
PJA300F-15-F4
PJA300F-15-F4
Stockean: 683 pcs
Deskarga: PJA300F-15-F4.pdf
PJA300F-15-C
PJA300F-15-C
Stockean: 839 pcs
Deskarga: PJA300F-15-C.pdf
PJA300F-15-R
PJA300F-15-R