PJA100F-36-C
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJA100F-36-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 100W
Fitxak: PJA100F-36-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PJA100F-36-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJA100F-36-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1700 pcs Datuen fitxa PJA100F-36-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Series PJA Energia (Watts) 101W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.8A Homologazioak CE, cURus