PBW50F-5-N
CoselCosel
PBW50F-5-N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW50F-5-N
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-5V 50W
Fitxak: PBW50F-5-N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 930 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PBW50F-5-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW50F-5-N fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 930 pcs Datuen fitxa PBW50F-5-N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -5V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series PBW Energia (Watts) 50W
Beste izenak 1776-1537 Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 77% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3A, 4A Homologazioak CE, cURus, TUV