PBW50F-5-E
CoselCosel
PBW50F-5-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW50F-5-E
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-5V
Fitxak: PBW50F-5-E.pdf
  • Mezua
PBW50F-5-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW50F-5-E fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1106 pcs Datuen fitxa PBW50F-5-E.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -5V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 77% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3A, 4A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBW50F-15-TN
PBW50F-15-TN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-15V
Stockean: 848 pcs
Deskarga: PBW50F-15-TN.pdf
RFQ
PBW50F-5-JN
PBW50F-5-JN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-5V
Stockean: 1026 pcs
Deskarga: PBW50F-5-JN.pdf
RFQ
PBW50F-5
PBW50F-5
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-5V 50W