PBA75F-48-JN1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA75F-48-JN1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: PBA75F-48-JN1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 895 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
  • Mezua
PBA75F-48-JN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA75F-48-JN1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 895 pcs Datuen fitxa PBA75F-48-JN1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.6A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
PBA75F-48-JR
PBA75F-48-JR
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V
Stockean: 776 pcs
Deskarga: PBA75F-48-JR.pdf
RFQ
PBA75F-48-J
PBA75F-48-J
fabrikatzaileak: Cosel