PBA75F-3R3-GN
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA75F-3R3-GN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: PBA75F-3R3-GN.pdf
  • Mezua
PBA75F-3R3-GNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA75F-3R3-GN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1007 pcs Datuen fitxa PBA75F-3R3-GN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 78% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 15A Homologazioak CE, cURus, TUV