PBA50F-48-GN
CoselCosel
PBA50F-48-GN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA50F-48-GN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.PBA50F-48-GN.pdf2.PBA50F-48-GN.pdf
  • Mezua
PBA50F-48-GNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA50F-48-GN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1124 pcs Datuen fitxa 1.PBA50F-48-GN.pdf2.PBA50F-48-GN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.1A Homologazioak CE, cURus, TUV