PBA50F-36-R
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA50F-36-R
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: 1.PBA50F-36-R.pdf2.PBA50F-36-R.pdf
  • Mezua
PBA50F-36-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA50F-36-R fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1078 pcs Datuen fitxa 1.PBA50F-36-R.pdf2.PBA50F-36-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA50F-36-JN1
PBA50F-36-JN1
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 36V
Stockean: 883 pcs
Deskarga: PBA50F-36-JN1.pdf
RFQ
PBA50F-36-RT
PBA50F-36-RT
fabrikatzaileak: Cosel