PBA50F-36-GN
CoselCosel
PBA50F-36-GN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA50F-36-GN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: 1.PBA50F-36-GN.pdf2.PBA50F-36-GN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 874 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
  • Mezua
PBA50F-36-GNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA50F-36-GN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 874 pcs Datuen fitxa 1.PBA50F-36-GN.pdf2.PBA50F-36-GN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 1.4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA50F-36
PBA50F-36
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 36V 50W
Stockean: 963 pcs
Deskarga: PBA50F-36.pdf
RFQ
PBA50F-36-CT
PBA50F-36-CT
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 36V
Stockean: 923 pcs
Deskarga: PBA50F-36-CT.pdf
RFQ
PBA50F-36-CN
PBA50F-36-CN
Stockean: 921 pcs
Deskarga: PBA50F-36-CN.pdf
PBA50F-36-G
PBA50F-36-G