PBA50F-12-JN
CoselCosel
PBA50F-12-JN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA50F-12-JN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.PBA50F-12-JN.pdf2.PBA50F-12-JN.pdf
  • Mezua
PBA50F-12-JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA50F-12-JN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1070 pcs Datuen fitxa 1.PBA50F-12-JN.pdf2.PBA50F-12-JN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA50F-12-N
PBA50F-12-N
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Stockean: 1170 pcs
Deskarga: PBA50F-12-N.pdf
RFQ
PBA50F-12-EVN
PBA50F-12-EVN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 904 pcs
Deskarga: PBA50F-12-EVN.pdf
RFQ
PBA50F-12-JN1
PBA50F-12-JN1