PBA30F-15-EJ
CoselCosel
PBA30F-15-EJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA30F-15-EJ
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: PBA30F-15-EJ.pdf
  • Mezua
PBA30F-15-EJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA30F-15-EJ fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1559 pcs Datuen fitxa PBA30F-15-EJ.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2A Homologazioak CE, cURus, TUV