PBA300F-7R5-U
CoselCosel
PBA300F-7R5-U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA300F-7R5-U
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 7.5V
Fitxak: PBA300F-7R5-U.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 269 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
  • Mezua
PBA300F-7R5-Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA300F-7R5-U fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 7.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 269 pcs Datuen fitxa PBA300F-7R5-U.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 7.5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA300F-7R5-G
PBA300F-7R5-G
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 7.5V
Stockean: 287 pcs
Deskarga: PBA300F-7R5-G.pdf
RFQ
PBA300F-7R5-F3
PBA300F-7R5-F3
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 240 pcs
Deskarga: PBA300F-7R5-F3.pdf
RFQ
PBA300F-7R5-UF4
PBA300F-7R5-UF4