PBA300F-15-U
CoselCosel
PBA300F-15-U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA300F-15-U
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: PBA300F-15-U.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 306 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 306 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBA300F-15-Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA300F-15-U fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306 pcs Datuen fitxa PBA300F-15-U.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 22A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 22A Homologazioak CE, cURus, TUV