PBA15F-3R3-VN
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA15F-3R3-VN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: PBA15F-3R3-VN.pdf
  • Mezua
PBA15F-3R3-VNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA15F-3R3-VN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1747 pcs Datuen fitxa PBA15F-3R3-VN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 68% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3A Homologazioak CE, cURus, TUV