PBA15F-24-CJN
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA15F-24-CJN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: PBA15F-24-CJN.pdf
  • Mezua
PBA15F-24-CJNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA15F-24-CJN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1532 pcs Datuen fitxa PBA15F-24-CJN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 78% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak CE, cURus, TUV