PBA150F-15-VN
CoselCosel
PBA150F-15-VN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA150F-15-VN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: PBA150F-15-VN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 585 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Mezua
PBA150F-15-VNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA150F-15-VN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 585 pcs Datuen fitxa PBA150F-15-VN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV