PBA1500F-12-F4
CoselCosel
PBA1500F-12-F4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA1500F-12-F4
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: PBA1500F-12-F4.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 70 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBA1500F-12-F4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA1500F-12-F4 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70 pcs Datuen fitxa PBA1500F-12-F4.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 125A Homologazioak CE, cURus, TUV