PBA10F-12-JN
CoselCosel
PBA10F-12-JN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA10F-12-JN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: PBA10F-12-JN.pdf
  • Mezua
PBA10F-12-JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA10F-12-JN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2362 pcs Datuen fitxa PBA10F-12-JN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 76% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 900mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 900mA Homologazioak CE, cURus, TUV