PBA100F-36-N1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA100F-36-N1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: PBA100F-36-N1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 752 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • Mezua
PBA100F-36-N1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA100F-36-N1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 752 pcs Datuen fitxa PBA100F-36-N1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.8A Homologazioak CE, cURus, TUV