PBA100F-24-EN1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA100F-24-EN1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: PBA100F-24-EN1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 677 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
  • Mezua
PBA100F-24-EN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA100F-24-EN1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 677 pcs Datuen fitxa PBA100F-24-EN1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.5A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBA100F-24-JN
PBA100F-24-JN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 658 pcs
Deskarga: PBA100F-24-JN.pdf
RFQ
PBA100F-24-EN
PBA100F-24-EN
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 855 pcs
Deskarga: PBA100F-24-EN.pdf
RFQ
PBA100F-24-E
PBA100F-24-E