PBA1000F-7R5-F1
CoselCosel
PBA1000F-7R5-F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBA1000F-7R5-F1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 7.5V
Fitxak: PBA1000F-7R5-F1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 94 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Mezua
PBA1000F-7R5-F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBA1000F-7R5-F1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 7.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94 pcs Datuen fitxa PBA1000F-7R5-F1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 7.5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 134A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 134A Homologazioak CE, cURus, TUV