NBH-30-331
CoselCosel
NBH-30-331 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NBH-30-331
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Fitxak: NBH-30-331.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
NBH-30-331ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NBH-30-331 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1096 pcs Datuen fitxa NBH-30-331.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NBH Beste izenak 1776-3427
NBH-30-331-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 30A konfigurazioa Two Stage