NAP-30-471
CoselCosel
NAP-30-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NAP-30-471
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Fitxak: 1.NAP-30-471.pdf2.NAP-30-471.pdf
  • Mezua
NAP-30-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NAP-30-471 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2662 pcs Datuen fitxa 1.NAP-30-471.pdf2.NAP-30-471.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NAP Beste izenak 1776-2519
NAP-30-471-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 30A konfigurazioa Single Stage