NAP-20-471
CoselCosel
NAP-20-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NAP-20-471
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Fitxak: NAP-20-471.pdf
  • Mezua
NAP-20-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NAP-20-471 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2684 pcs Datuen fitxa NAP-20-471.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NAP Beste izenak 1776-3361
NAP-20-471-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 20A konfigurazioa Single Stage