NAM-30-000
CoselCosel
NAM-30-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NAM-30-000
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Fitxak: 1.NAM-30-000.pdf2.NAM-30-000.pdf
  • Mezua
NAM-30-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NAM-30-000 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3004 pcs Datuen fitxa 1.NAM-30-000.pdf2.NAM-30-000.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NAM Beste izenak 1776-3320
NAM-30-000-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 30A konfigurazioa Single Stage