NAM-10-000
CoselCosel
NAM-10-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NAM-10-000
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Fitxak: 1.NAM-10-000.pdf2.NAM-10-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
NAM-10-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NAM-10-000 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3464 pcs Datuen fitxa 1.NAM-10-000.pdf2.NAM-10-000.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NAM Beste izenak 1776-2507
NAM-10-000-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 10A konfigurazioa Single Stage