NAC-20-102
CoselCosel
NAC-20-102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NAC-20-102
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Fitxak: 1.NAC-20-102.pdf2.NAC-20-102.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
NAC-20-102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NAC-20-102 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3083 pcs Datuen fitxa 1.NAC-20-102.pdf2.NAC-20-102.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 250V Tentsio-kalifikatutako AC (fasea / neutroa) 250V
Tentsio-kalifikatutako AC 250V Amaiera estiloa Terminal Block
Series NAC Beste izenak 1776-2496
NAC-20-102-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota Single Phase
Oraingo 20A konfigurazioa Single Stage