MGS1R50515
CoselCosel
MGS1R50515 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGS1R50515
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: MGS1R50515.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MGS1R50515ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGS1R50515 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9142 pcs Datuen fitxa MGS1R50515.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) Series MGS
Packaging - Pakete / kasua 4-SIP Module
Beste izenak 1776-1075 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA