MGS10123R3
CoselCosel
MGS10123R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGS10123R3
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: MGS10123R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MGS10123R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGS10123R3 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3420 pcs Datuen fitxa MGS10123R3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) Series MGS
Packaging - Pakete / kasua 7-SIP Module
Beste izenak 1776-1064 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 2.6A